Bahsegir  bedava bonus

Bahsegir bedava bonus

Tarafindan eklendi 26/07/2016 tarafindan | 78 Yorumlar

10 tl Bedava Bonus

_______________

Gecerli

Siteye Git

10 TL PROMOCODE BONUSU

1)BU PROMOSYONDAN YARARLANMAK İSTEYEN ÜYELERİMİZİN PROMOSYON KODUNUN BULUNMASI GEREKMEKTEDİR.

 

2)PROMOSYON KODU ANLAŞMALI BAYİLİK VEYA REKLAMLAR ÜZERİNDEN SMS OLARAK ÜYELERİMİZE GÖNDERİLECEKTİR.

3)ÜYE ALMIŞ OLDUĞU BONUSUN 10 KATINA KADAR FUTBOL VE BASKETBOL KARŞILAŞMALARINA KOMBİNE KUPONLAR YAPMASI GEREKMEKTEDİR .KOMBİNE KUPON İÇERİSİNDE YER ALAN HER MAÇIN MİNİMUM ORANI 1.60 VE ÜSTÜ OLMALIDIR. CANLI CASİNO KISMINDA 40 KATI KADAR OYUNLARA KATILMASI GEREKMEKTEDİR.POKER KISMINDA 50 KURUŞ VE ÜSTÜ MASALARDA 500 EL OYUN OYNAMASI GEREKMEKTEDİR.

4)ÇEVRİM ŞARTINI TAMAMLADIKTAN SONRA ÇEKİM YAPABİLMENİZ İÇİN HAVALE VEYA CEPBANK ÜZERİNDEN MİNİMUM 100 TL YATIRIM İŞLEMİ YAPILMASI GEREKMEKTEDİR.YATIRIM  YAPTIKTAN SONRA İSE BONUSU ÇEKEBİLMENİZ İÇİN YATIRIM  MİKTARINIZ KADAR MİNİMUM 1.25 ORAN İLE OYUNLARA KATILARAK ANAPARA ÇEVRİMİNİZİ TAMAMLAMANIZ GEREKMEKTEDİR.

5)10 TL ÜYELİK BONUSU İLE MAKSİMUM YAPILABİLECEK ÇEKİM MİKTARI 200 TLDİR. 200TL ÜZERİNDE BAKİYESİ BULUNAN ÜYELERİN BONUSU VE ELDE EDİLECEK KAZANÇLAR SİLİNEREK 200 TL OLACAK ŞEKİLDE DÜZENLENECEKTİR.

6)PROMOSYON KODU CANLI YARDIM EKİBİMİZ TARAFINDAN VERİLEMEMEKTEDİR. BU KONUDA CANLI YARDIM EKİBİMİZDEN PROMOSYON KODU TALEP EDİLEMEZ.

78 Yorumlar

  1. sahin16 demis....:

    cok önceden almıstım fakat sitenin gidisatı nasıl bilmiyorum ama sizin icin arkadaslarıma sordum siteyi sürekli kontrol ediyorum acıkcası bi acıgı yok gibi bonusunuzu alıp temkinli bi sekilde sansınızı denemenizi tavsiye ederim bol sanslar dilerim arkadaslar 🙂

Bir cevap verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir